- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Puchar Polski: NKS Start Namysłów – MKS Kluczbork.

Przed nami ostatni mecz o stawkę w tym roku, 1/8 Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Naszym rywalem będzie NKS Start Namysłów. Los skojarzył nas również w zeszłym roku, na boisku rywala wygrywamy 4:1.

Namysłów to przedstawiciel ligi okręgowej, który zajmuje w niej 5 pozycję w tabeli. Swoje ostatnie ligowe spotkanie przegrał 1:5 z LZS Mechnice, a było to 12 listopada. Żeby Było ciekawie, swojego ostatniego ligowego rywala pokonał w poprzedniej rundzie pucharowej, aż 6:0.

MKS do tego meczu przystępuje po dobrej serii gier w lidze. Pięć meczów ze zdobyczą punktową, ostatnie dwa z kompletem punktów. W poprzedniej rundzie MKS wygrał w Kuniowie 4:0. Po ostatnim ligowym meczu w Nysie, Marcin Przybylski mówił – jedziemy zagrać na 100% z pełnym zaangażowaniem i chcemy ten mecz wygrać. W podobnym tonie wypowiadał się trener Tomasz Chatkiewicz.

Cóż, pozostaje nam tylko wspomóc dopingiem naszych chłopaków i czekać na to zapowiadane zwycięstwo.

Do boju MKS!

1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski

NKS Start Namysłów – MKS Kluczbork

26.11.2022 sobota, godzina 11:00

Stadion w Namysłowie, ul. Puławskiego 5.

Bądźcie z nami!