AKADEMIA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Turniej Mikołajkowy 2022.

W niedzielę 4 grudnia, w hali Kampusu Stobrawa odbył się turniej Mikołajkowy. Organizatorem Była Akademia Piłkarska MKS Kluczbork. Grano o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego.

Turniej był podzielony na 3 grupy wiekowe: trampkarz, junior młodszy i junior starszy. Gościliśmy drużyny z Olesna, Byczyny, Kuniowa, Praszki. Grano systemem każdy z każdym.

Mecze obfitowały w wiele technicznych zagrań i każda z drużyn wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem. Było to prawdziwe piłkarskie święto, a na boisku walka zgodnie z dewizą fair paly.

Każdy uczestnik otrzymał upominek, a drużyna pamiątkową statuetkę. Sponsorem był Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Sprawną organizację zapewnił sztab trenerski Akademii MKS Kluczbork pod dowództwem koordynatora Piotra Grzyba.

Mecze sędziowali Robert Płaczkowski, Adam Michalewski i  Tomasz Mioduszewski.

Swoją obecnością, zaszczycił nas Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła.

Do zobaczenia na innych turniejach organizowanych przez MKS Kluczbork.