PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Wygrana ze Ślęzą Wrocław.

Mecz ze Ślęzą był piątym z zaplanowanych sześciu meczów kontrolnych. Spotkanie to wygraliśmy 2:1.

Do przerwy winik 1 : 1. 18 minuta, pierwszy strzał na naszą bramkę i przegrywaliśmy 0:1. Autorem tego gola był Artur Niewiadomski.

Do wyrównania doprowadził w 30 minucie – Kamil Lewandowski. Kolejny mecz, w którym zdobywa gola dla MKS.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka, a jej autorem w 63 minucie był Alan Jaworski. Tak zakończyło się to spotkanie.

W naszym zespole z różnych bowodów nieobecni byli: Nahrebecki, Witek, Moś, Krzyśków, Paszkowski, Dziwiński, Szota, Wlodarczyk.

Skład: Zawodnik Testowany – Błędowski, Błaszkiewicz, Chmielowiec, Lewnadowski Dominik, Napora, Płonka, Nykiel, Lewandowski Kamil, Przybylski, Zawada

Grali jeszcze: Jaworski, Begar, Mirowski, Szpaderski