- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Zagramy na ciężkim terenie

Przed naszą drużyną, już w sobotę bardzo trudne spotkanie – zgramy w Pawłowicach!

Trudne spotkanie czeka biało – niebieskich. Nie chodzi tylko o specyfikę boiska, na którym swoje mecze rozgrywa Pniówek, ale też o charakter tej drużyny.

Będzie to trudny przeciwnik i nie może nas zmylić, że gospodarze sobotniego meczu mają na koncie mniej punktów niż MKS. To był zawsze trudny rywal i spodziewamy się meczu walki.

Pawłowice na wiosnę zdobyło tylko 2 punkty. Na wyjeździe remis  z Nysą 1:1, na swoim terenie remis z Odrą Wodzisław 1:1 i porażkę w ostatniej kolejce z Cariną Gubin 1:2. Napewno będą zmotywowani i lekko nie będzie.

My jedziemy powalczyć jak w każdym meczu i jak narazie wychodzi nam na wiosnę to doskonale. Czy po sobotnim meczu wywieziemy po raz pierwszy komplet punktów z Pawłowic, okaże się około godziny 17!

Nie będziemy tu się rozpisywać o szansach obu drużyn, bo scenariusz tego meczu i tak napisze życie.

Początek spotkania w sobotę 25.03, godzina 15:00!

Mecz sobotni poprowadzi jako sędzia główny Radosław Kasprzyk z Wrocławia.