PIERWSZA DRUŻYNA

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2018

Wiosenny kalendarz domowych występów naszego drugoligowca nie będzie trudny do zapamiętania. MKS każdy swój mecz przy Sportowej rozgrywał będzie o stałej porze, którą będzie godzina 17.00, zaś wszystkie spotkania, oprócz przedostatniej kolejki w 2 lidze (termin obligatoryjny PZPN), odbędą się w soboty i przedstawia się on następująco: Terminarz MKS.

Od 24 stycznia klub sprzedaje karnety na rundę rewanżową, w każdy dzień roboczy (pon.-pt.), w godzinach 10.00-15.00. Cena wejściówki, która zaoferuje obejrzenie 7 spotkań mistrzowskich naszej drużyny, wyceniona została na 110 złotych. Uwaga! Do każdego karnetu dołączony zostanie klubowy kalendarz na rok 2018 (do wyczerpania zapasów).

Szczegóły i zasady dystrybucji biletów w rundzie wiosennej znajdziemy w zakładce: Bilety.

Zapraszamy do zakupów!

fot. /mkskluczbork.pl