PIERWSZA DRUŻYNA

Zmiana terminu meczu z ŁKS-em Łodź

Pierwsza wiosenna jaskółka z piłką najszybciej przyleci do Kluczborka. Nastąpiła zmiana terminu premierowego w tym roku występu biało-niebieskich, a Stadion Miejski w Kluczborku otworzy wiosenną rundę rewanżową w całej 2 lidze. Inauguracyjne spotkanie MKS – ŁKS rozegrane zostanie bowiem już 2 marca (piątek), o godzinie 17.00. Skąd to jednodniowe przyspieszenie?

– W niedzielę, 4 marca, odbędzie się w Kluczborku bieg uliczny „Tropem Wilczym”, który swoją metę wyznaczył na naszym stadionie. Organizator nie zdążyłby po prostu przygotować obiektu do finiszu tej imprezy. Nową datę uzgodniliśmy już z władzami ŁKS-u, które zapowiedziały przyjazd bardzo licznej grupy swoich kibiców, więc z uwagi na bieg i zabezpieczenie go, nie pozostało nam nic innego, tylko przenieść spotkanie na piątek – wyjaśnia wiceprezes Wojciech Smolnik.

Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na piłkarską wiosnę prze Sportowej. Wszelkie informacje dotyczące dystrybucji wejściówek odnajdziemy w zakładce: Bilety/Karnety.

Zdjęcie: Meczem z GKS-em 1962 Jastrzębie, MKS pożegnał swoich kibiców. Ponownie przywita starciem z wiceliderem.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl