WOKÓŁ KLUBU

Przedsprzedaż biletów na mecz z Radomiakiem i ŁKS-em

Biuro klubu informuje, że zaopatrzyć się już można w bilety na pierwszy w tym roku mecze na Stadionie Miejskim.  Wejściówki na spotkania MKS-u Kluczbork z Radomiakiem Radom oraz ŁKS-em Łódź, nabywać można w sekretariacie przy Sportowej 7, w dniach 27 marca -3 kwietnia, w godzinach 10.00-15.00.

Ponadto działanie swe wznowił  internetowy system sprzedaży biletów. Odpowiednią zakładkę odnaleźć można bez problemu na stronie głównej naszego serwisu. Po wszelkie informacje na temat dystrybucji biletów w rundzie wiosennej 2018, odsyłamy do menu Bilety.

Są jeszcze karnety na całą wiosenną rundę rewanżową w 2 lidze.

DataGospodarzeGodzina/WynikGościeRozgrywki
2. Liga Polska
DataGospodarzeGodzina/WynikGościeRozgrywki
2. Liga Polska

fot. /mkskluczbork.pl