PRZYPIĘTY

Przedsprzedaż biletów na mecz z Wartą

W najbliższy czwartek i piątek (11 i 12 października) prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Wartą Gorzów Wielkopolski. Do sekretariatu klubu zapraszamy w godzinach 10.00-15.00. Uruchomiona została także sprzedaż internetowa na stronie bilet.pax.pl . Informacja o cenach biletów znajduje się na stałe w zakładce: Bilety. Karnety oczywiście zachowują swoją ważność.

Przypominamy, że korzystając z obu form zakupu, ale także w kasach Stadionu Miejskiego, dostępne są specjalne „Złote Bilety”, w cenie 40 złotych, a przeznaczone dla tych, którzy zamierzają bezpośrednio wspierać finanse MKS-u Kluczbork. Wejściówkę taką nabytą w internecie można później wymienić na ów pamiątkowy bilet.

Powyższa informacja ma jeszcze jeden cel. Zawody z beniaminkiem rozgrywek (sobota, 13 października, godz.18.00) będą jedynymi w naszej grupie 3 ligi i przeniesione zostały z 17. kolejki, która zakończy tegoroczne granie w piłkę. Do zmiany doszło wskutek meczów w ramach Pucharu Regionów rozgrywanych w szwajcarskim Vaudem, gdzie startuje reprezentacja Dolnośląskiego ZPN-u, stąd też dwutygodniowa pauza zarządzona prze DZPN.