WOKÓŁ KLUBU

Przedsprzedaż biletów na mecz z Radzionkowem

Informujemy, że działa już internetowa sprzedaż biletów na drugi tej wiosny mecz w Kluczborku. W najbliższą sobotę podejmiemy przy Sportowej 7 Ruch Radzionków. Zakupu wejściówki dokonać można poprzez uruchomienie specjalnego przycisku KUP BILET, zamieszczonego na stałe na stronie głównej.

W bilet na to spotkanie zaopatrzyć się można także w sekretariacie klubu. Tam już tradycyjnie dystrybucja odbywa się przez dwa dni poprzedzające każde zawody, tj. w czwartek i piątek w godz. 10.0o-15.00. Wszystkie informacje na temat cen oraz zasad sprzedaży biletów znajdują się w zakładce Bilety/Informacje. Dodajmy tylko, że kasy Stadionu Miejskiego otwarte są co najmniej godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu.

Kontynuując tradycję z rundy jesiennej, klub ponownie wprowadził do obrotu tak zwany „Złoty Bilet”. Kosztuje on 40 zł i polecany jest wszystkim tym, którzy bez zbędnych formalności chcą przy okazji każdego spotkania u siebie finansowo i bezpośrednio wesprzeć MKS Kluczbork. Posiadacz największej liczby tego rodzaju wejściówek, zostanie na zakończenie rozgrywek uhonorowany specjalnym, bardzo okazjonalnym i atrakcyjnym upominkiem.

Zapraszamy na wszystkie mecze naszej drużyny i zachęcamy do wsparcia klubu!