Piast Żmigród kolejnym rywalem

Trzecioligowcy nie zwalniają i już w sobotę zagrają kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem MKS Kluczbork będzie Piast Żmigród.

Nasi rywale znajdują się aktualnie w strefie spadkowej z dorobkiem 23 punktów. Do bezpiecznej pozycji brakuje im jednego oczka. Żmigród bardzo liczy na utrzymanie, dlatego w obecnym tygodniu postanowiono wstrząsnąć trochę klubem i po wysokiej przegranej z Wartą Gorzów Wielkopolski 0:4 doszło do zmiany na stanowisku pierwszego trenera. W sobotę zespół poprowadzi Marcin Foltyn, dla którego pojedynek z biało-niebieskimi będzie debiutem.

MKS Kluczbork w poprzedniej kolejce zawiódł i przegrał zasłużenie na własnym boisku z Foto – Higieną Gać 0:1. Również w Kluczborku doszło do zmian w sztabie szkoleniowym zespołu. Do kadry dołączył Grzegorz Żmija, który będzie asystentem trenera Jana Furlepy. O powrocie szkoleniowca do MKS-u pisaliśmy już tutaj.

Tutaj z kolei wypowiedź trenera

W pierwszym meczu dwóch drużyn MKS wygrał u siebie aż 7:2. W poprzednim sezonie w Żmigrodzie lepszy okazał się z kolei Piast wygrywając 1:0.

Początek spotkania zaplanowano o godzinie 16:30. Transmisję PPV będzie można wykupić sobie na stronie internetowej TV Wzgórz Trzebnickich: